Gdzie można leczyć przepukliny międzykręgowe?

Marina:

Dzień dobry. Mam przepukliny międzykręgowe przez 6 lat, moje plecy są bardzo obolałe. W naszym mieście nie ma sensu traktować, doradzać, gdzie można to zrobić?

Odpowiedź lekarza:

Dzień dobry! Nie mówisz, w jakim mieście mieszkasz, więc możesz podać tylko ogólne zalecenia. Leczenie kręgosłupa przepuklinami międzykręgowymi można uzyskać w specjalistycznych placówkach medycznych. Z reguły są w miastach regionalnych. Lekarz w Twojej okolicy powinien otrzymać skierowanie do specjalisty. Jeśli to nie zadziała, możesz skontaktować się z głównym lekarzem. Ten kierunek zapewni pokrycie części kosztów leczenia poprzez obowiązkowe ubezpieczenie. Jednak sam możesz skontaktować się ze specjalistą, ale wtedy będziesz musiał pokryć wszystkie wydatki.

Na przykład, możliwe jest, aby poddać się leczeniu i rehabilitacji klinika zdrowy kręgosłup „Stayer” w Moskwie, ośrodki rehabilitacji zdrowotnej V. Dikul, FGU Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego. W Petersburgu możesz skontaktować się z Państwowym Instytutem Medycznym im. I.P. Pavlova lub Europejskie Centrum Osteopatii.

Dobre wyniki daje leczenie w sanatoriach Morza Martwego.

Obejrzyj wideo: Przepuklina L5 - S1 - jak to naprawić ? (Styczeń 2020).

Loading...