Dlaczego pojawia się przepuklina z powodu przełyku?

Przypadkowo odkrył paraesophageal przepuklina, przepisaną przez lekarza operacji. Skąd taka choroba, skoro nie zauważyłem żadnych objawów?

Paraesophageal przepuklina przez jakiś czas może przebiegać bezobjawowo, dlatego, że nie miał żadnego powodu, aby przed skonsultować się z lekarzem do diagnozy. są Obserwuje się zgaga, uczucie ciężkości w klatce piersiowej, ale wymawiane manifestacje - Przypadkowe odkrycie zjawiska rozprzestrzeniania się choroby, a jedyną rzeczą, która może przeszkadzać. Dokładnie powiedzieć dlaczego zidentyfikowaniu takiego odchylenie, konieczne jest, aby studiować historię życia, aby zrozumieć czynniki ryzyka, które otaczają cię. Często występowanie parasofagów obserwuje się u osób z nadwagą, z ciążą, ale to nie wystarcza. Odgrywa decydującą rolę na tle osłabionego przepony, wrodzonymi lub nabytymi chorobami aparatu mięśniowo-więzadłowego. Jeśli wielokrotnie rodzisz lub ciężko pracujesz fizycznie, zwiększa się ryzyko. Choroba mogła powstawać od wczesnego dzieciństwa, kiedy doszło do przypadkowego urazu lub poddano się zabiegowi chirurgicznemu. Przepuklina może być wrodzona, ale wtedy byłabyś leczona przez długi czas.

Nie można zupełnie nie zaobserwować żadnych przejawów, najprawdopodobniej po prostu nie przywiązywałeś do nich wagi.Może to być częsta zgaga, uczucie ciężkości po jedzeniu, trudności w oddychaniu podczas leżenia. Symptomatologia może być podobna do chorób sercowo-naczyniowych i można założyć, że właśnie dlatego badano.

Jest to niebezpieczna choroba na swój sposób, pod pewnymi warunkami zagraża życiu. Największym niebezpieczeństwem dla ciebie jest teraz komplikacja, która może wystąpić, jeśli nie wykonasz zabiegu na czas. Nie można odmówić leczenia chirurgicznego, ponieważ nie ma innych metod leczenia przepukliny. Wszystkie leki, rehabilitacja i tradycyjne receptury tylko pomóc w radzeniu sobie z objawami, ale leczyć chorobę i odzyskać ciała w miejscu może tylko chirurg.

Obejrzyj wideo: How Not To Die: The Role of Diet in Preventing, Arresting, and Reversing Our Top 15 Killers (Listopad 2019).

Loading...