Zanurzenie i douche podczas osteochondrozy

Chcę podzielić się z Wami moim osobistym doświadczeniem i powiedzieć, dlaczego tak ważne jest branie prysznica dla zdrowia, jak wpływa on na nasz kręgosłup. Zacznę od sekretów, które woda zatrzymuje sama w sobie i jaką ogromną korzyść otrzymujemy od kontaktu z nią.

Od dawna wiadomo, że człowiek ma 80% wody. Wszystkie reakcje chemiczne, wszystkie procesy w każdej komórce występują w obecności wody. Człowiek i dzień nie mogą żyć bez wody. Dlatego woda jest najbliższa i najdroższa dla nas cieczą. Ponadto woda zawsze przenosi dużą ilość energii, która jest nam przekazywana poprzez kontakt z nią.

Woda jest łatwo naładowana przez otaczającą energię i zmienia jej strukturę pod wpływem czynników zewnętrznych - hałasu, dźwięków, głosu, Twojego nastroju, a nawet myśli. Myślę, że wielu z was oglądało film dokumentalny o wodzie i wiecie, że możemy wpływać na wodę zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Podobnie woda może wpływać na nas na różne sposoby.

Zastanów się, dlaczego, kiedy się złościsz, zachorujesz? Głowa zaczyna boleć, wszystko spada z rąk i tak dalej. Ponieważ naładowałeś wewnętrzną wodę złymi energiami, które wysyłałeś z mózgu poprzez myśli do całego ciała.

Uważaj na innych - kiedy jesteś w dobrym nastroju, mów i rób tylko dobrze, to sprawia, że ​​czujesz się lepiej. Ponieważ twoja woda jest przebudowana na pozytywną energię i dostarcza ci jej. Warto zastanowić się, dlaczego dobrzy i żywi ludzie żyją dłużej i zdrowiej.

A teraz będzie mi łatwiej i lepiej wytłumaczyć ci, jak prawidłowo kąpać się i stać się zdrowszym. Przejdźmy bezpośrednio do podstaw wylewania.

Dlaczego woda powinna być zimna?

Niektórzy początkujący w pierwszej kolejności dolewają ciepłą wodę lub wodę o temperaturze pokojowej. To jest błąd, ponieważ ten fakt doprowadzi do przeziębienia. Głównym efektem jest krótkotrwała reakcja na stres ciała, gdy wszystkie naczynia powierzchniowe najpierw zwężają się, a następnie rozszerzają, wręcz przeciwnie.

W ten sposób ćwiczone są naczynia i całe ciało. Podczas maczania musisz czuć chłód wody, a następnie ciepło, które już się otacza. Tylko wtedy zostanie to zrobione poprawnie.

Jaki jest główny efekt wylewania?

Podczas bezpośredniego kontaktu z wodą następuje nagły wzrost energii, przebudzenie wszystkich komórek i tkanek. Kiedy już wysychasz, woda, która wyparowuje, przenosi całą twoją energię do ciebie.

Dlatego w tym momencie odczuwasz przypływ ciepła, podczas gdy skóra jest pokryta gęsią skórką i wszystkie włosy na ciele staną na końcu. W tej chwili jest potężne ładowanie twojego pola elektromagnetycznego z wody. Otrzymujesz ogromny ładunek energii.

W jakich warunkach dawki są przeciwwskazane?

  • Zaostrzenie jakiejkolwiek przewlekłej choroby
  • Każda ostra choroba, której towarzyszy gorączka, złe samopoczucie, słabość
  • Obecność zakrzepowego zapalenia żył, zakrzepica, ze zwiększoną lepkością krwi

Instrukcja do dulkowania

Wolę i nie radzisz nawet wylewać i zanurzać się w wodzie. To stworzy efekt dziury i w pełni wpłynie na całe ciało. Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, zacznij od zimnej wody, ale nie ciepłej wody, z której nie będzie efektu.

Więc, gdzie zaczynasz?

Zbierz 2/3 kąpieli zimnej / zimnej wody, aby po zanurzeniu woda nie przekraczała krawędzi i nie wypełniała podłogi.

Gdy kąpiel jest już gotowa, wyłącz wodę, stań obok łazienki i weź 5 - 10 minut wdzięczności. Zostajesz sam ze sobą i starasz się szczerze podziękować wszechświatowi za wszystko, co jest w twoim życiu.

Umysłowo lub głośno, podziękuj Wszechświatowi za twoją rodzinę, za zdrowie, za życie, za nowy dzień, za słońce na niebie. Powiedzcie dziękuję przynajmniej za to, że dziś się obudziliście i poznaliście nowy dzień. Czy to nie jest prezent od wszechświata?!

Pamiętaj, aby podziękować za wodę, którą możesz bezpiecznie odbierać codziennie z kranu. W ten sposób naładujesz wodę pozytywną energią i sprawisz, że będzie "żywa".

Po podziękowaniu w dobrym nastroju, bez strachu, wspiąć się do kąpieli i zanurzyć głowę na 3-5 sekund. Jest możliwe i bez głowy, kto ma długie włosy i nie ma czasu na suszenie przez długi czas z suszarką do włosów.

Gdy tylko zanurzysz się, natychmiast opuść wannę i, bez wycierania, idź na balkon lub stań przed otwartym oknem. Bez względu na pogodę na zewnątrz, latem lub zimą. W zimie robi się to jeszcze skuteczniej.

Poczekaj chwilę i poczuj ciepło, które ogarnie twoje ciało. Następnie możesz wykonać kilka ćwiczeń, takich jak machanie rękami, przysiady, stoki i tak dalej. Ale co najważniejsze - spróbuj wykonać je przed otwartym oknem lub na balkonie.

Jeśli czujesz, że jakaś część twojego ciała zaczyna zamarzać, zacznij ją pocierać dłońmi.Po całkowitym przetarciu się, ale nie ręcznikiem, ale własnymi rękami. Używając ręcznika zetrzesz całą energię wody i nie będzie żadnego efektu.

Potem wróć do pokoju i chodź przez kilka minut, biorąc kąpiel powietrzną. Dopiero potem możesz ubrać i założyć swój biznes. Po dulowaniu poczujesz przypływ nowej siły, poczucia odrodzenia, pozytywnej i nieskończonej energii.

Jeśli nie masz wannę, można zrobić klasyczną perfuzję. Wpisz w wiadrze z wodą, a następnie dzięki wlać ją na głowę (lub na klatce piersiowej i plecach, jeśli nie chcesz na mokre włosy). Ale nadal zanurzenie i zamoczenie jest o wiele bardziej skuteczne!

Przy okazji, jeśli mieszkasz w pobliżu czystych zbiorników wodnych, możesz zanurzać się w nich. Zwłaszcza latem. Ale w zimie można to zrobić również po osiągnięciu odpowiedniego poziomu twardnienia.

Dlaczego doucheing ma pozytywny wpływ na kręgosłup?

W przeszłości, kiedy miałem zaostrzenie szyjnego choroby zwyrodnieniowej krążka gdy miałem ból głowy, były skurcze mięśni, a przez kilka sekund, wydawało się, że straciłem przytomność, kręgarz powiedział mi, że w tym momencie konieczne jest ostro stanąć pod zimny prysznic, a lepiej zanurzyć się w zimnej kąpieli.

Sam doświadczyłem tej metody i byłem zaskoczony jej pozytywnym skutkiem. Kiedy znalazłem się pod strumieniem zimnej wody, nagle rozproszyło mnie i otrzeźwiło, a wszystkie te objawy zniknęły. Wtedy zdałem sobie sprawę, że nie ma potrzeby wymyślania super-sprytnych metod leczenia, gdy jest taki piękny, naturalny sposób.

Zimna woda pobudza układ nerwowy, powoduje gwałtowną reakcję naczyń krwionośnych. Po kontakcie z zimną wodą następuje kolejne rozszerzenie naczyń i rozluźnienie mięśni. Dlatego po wylaniu czułem poprawę stanu.

Po jednym takim wylaniu zaostrzenia występowały rzadziej. A kiedy połączyłem masaż i aktywnie rozpocząłem ćwiczenie (kompleksy, które znajdziesz w moim systemie "Traffic Light") i samo-uzdrawianie, wtedy stopniowo pogarsza się napięcie. Teraz zdałem sobie sprawę, że takie biczowanie lub zanurzanie powinno odbywać się nie tylko wtedy, gdy już występują zaostrzenia, ale także w celu zapobiegania.

Teraz aktywnie uprawiam sport, przechodzę na wyższy poziom treningu, codziennie rano zanurzam się na 3 miesiące i raz w miesiącu przechodzę ręczny masaż.Dzięki takiemu sposobowi życia już dawno zapomniałem, że takie zaostrzenia, bóle głowy, pół-mózg i sztywność kręgosłupa.

Na koniec przygotuj wizualne wideo o tym, jak nurkować rano. Ten film został nakręcony przez mojego asystenta technicznego i producenta, Dmitry'ego Pecherkina. Zaczął również regularnie zanurzać się po mojej radzie i chce podzielić się z Wami swoimi wrażeniami.

Obejrzyj wideo i zostaw swoje komentarze!