Fitness Gorset: Plusy i minusy

Wiele kobiet, szczególnie tych z nadwagą, marzy o szczupłej sylwetce lub co najmniej proporcjonalnych, pięknych formach. Często taki problem występuje po ciąży i porodzie.

Pragnienie, by kobiety były szczupłe, popychało projektantów bielizny do produkcji gorsetów fitness. Są również nazywane sportami, ponieważ najlepsze wyniki w zakresie talii można uzyskać na zajęciach fitness.

W ostatnim czasie do tego celu użyto gumek - kobiety zacieśniły talię w swoich klasach, modelując w ten sposób swoją sylwetkę.

Co to jest?

Gorset sportowy - wariant ciągnięcia ubrań o większej elastyczności w porównaniu ze zwykłymi gorsetami, ściśle przylegającymi do ciała. Jest przeznaczony do walki z nadmiarem centymetrów w obszarze talii. Składa się z trzech warstw:

 • Wewnętrzna - bawełniana - materiał jest wygodny, doskonale pochłania wilgoć i pozwala ci wygodnie ćwiczyć.
 • W środku - materiał powietrza z neoprenu, który wpływa na produkcję potu i proces metaboliczny, pomaga spalać tłuszcz.
 • Z zewnątrz jest lycra i poliester. Pozwól mięśniom być w toni. Daje piękno, elegancję.

Zewnętrznie ten dodatek pomaga żeńskim formom są proporcjonalne, "apetyczne". Ukrywa nieprzyjemne fałdy tłuszczu, zwiększając w ten sposób samopoczucie kobiet, przyciągając więcej uwagi od mężczyzn.

Lateksowy gorset fitness jest również gorsetem sportowym o działaniu termogenicznym, ze względu na wkładkę lateksową.

W ten sposób poprawia się krążenie krwi w tkankach talii, powodując katastrofalne zmiany w komórkach tłuszczowych. Jest uważany za nieszkodliwy dla zdrowia kobiet.

Zalety

Producenci gorsetów sportowych zapewnić klientom skuteczność lateksowej gorset fitness „talii trenera”, i to właśnie one odnoszą się do plusów:

 • Zapobieganie urazom kręgosłupa i lędźwi.
 • Produkt nie wyciska narządów.
 • Pomaga w uprawianiu sportów.
 • Poprawia wygląd.
 • Pozostawia tłuszcz, a nie tylko nadmiar wody.
 • Objętości maleją.
 • Możliwość codziennego korzystania i mycia w maszynie do pisania.

A to nie wszystko - zalety damskiej gorset przydatności jest fakt, że można go nosić codziennie przez kilka godzin, a przy tej samej wielkości talii zostanie zmniejszona do 4 cm miesięcznie, bez żadnego treningu.

Wady

Czy to prawda, że ​​akcesorium jest bezpieczne? To pytanie zostało skierowane do wielu lekarzy.

Większość z nich uważa, że ​​noszenie gorsetu fitness do uprawiania sportu źle wpływa na ludzkie ciało - od bólów głowy i kończąc na prawdopodobieństwie raka. Lekarze zauważają negatywny wpływ na:

 • powrót - prawdopodobna skrzywienie dolnych partii kręgosłupa;
 • płuca - ściskanie klatki piersiowej, stąd brak tlenu, bóle głowy, trzaski w sercu;
 • krążenie krwi - zaostrzenie tkanek pogarsza normalny ruch krwi;
 • narządy wewnętrzne - nacisk na nie i przemieszczenie;
 • piersi - problemy z jej rozwojem;
 • mięśnie - ze względu na częste zużycie mięśnie części brzusznej słabną i zanikają.

Należy również zauważyć, że nacisk na żołądek prowadzi do złego trawienia, stąd problemy skórne i zaparcia. Przepływ limfatyczny jest zaburzony. Długie sesje przegrzewają organy wewnętrzne.

Odmianą takich produktów jest pas fitness, podobnie jak właściwości gorsetu. Różni się od niego tylko mniejszą szerokością i wzorem. Pas nie wpływa na klatkę piersiową.

Możemy wyciągnąć wniosek, że gorset do fitnessu za pomocą gęstości i wkładek-kamieni mimowolnie powoduje, że kobieta wyprostowuje się, utrzymuje plecy wyprostowane, a prosty grzbiet natychmiast napina brzuch.Daje to efekt wizualny smukłej i pięknej sylwetki.

Niektórzy trenerzy fitness uwierzyć pasy te są bezużyteczne, czysto komercyjnych, a nawet szkodliwe, ponieważ proces spalania tłuszczu jest niemożliwe bez tlenu, którego brakuje dla tego produktu. A skóra z kolei pochłania produkty przydzielane potem.

Pomimo potencjalnej szkodliwości dla zdrowia, wiele dziewcząt nadal kupować i używać tych akcesoriów, a nawet osiągnąć sukces z nimi w walce o zaciśniętym rysunek i cienkiej talii.

Obejrzyj wideo: PLUSY I MINUSY CATERINGÓW DIETETYCZNYCH - Recenzja Smaczny Box Catering (Listopad 2019).

Loading...