Leczenie przepukliny rdzeniowej bez operacji: zastosowanie karipazymu

Wiele osób w wieku od 30 do 50 lat nie są ze słyszenia wiem, co przepuklina kręgosłupa oraz w jaki sposób choroba może zmniejszyć zwykle przed aktywnego trybu życia.

Główną przyczyną choroby lędźwiowej jest osłabienie amortyzacji krążków międzykręgowych.

Z powodu nieprawidłowych obciążeń kręgosłupa dochodzi do osłabienia, w tkance kostnej z upływem lat występuje mniej soli mineralnych. Dyski międzykręgowe tracą swoją elastyczność.

Po bólu w kręgosłupie trudno jest wykonać nawet najbardziej elementarną pracę, ponieważ silny ból pleców i ograniczony ruch stają się stałymi towarzyszami.

Usuwanie objawów we wczesnym stadium może być leczeniem, a bardziej zaawansowane opcje wymagają interwencji chirurgicznej.

Aby tego uniknąć, należy skontaktować się z lekarzem po pierwszych nieprzyjemnych odczuciach z tyłu. Lekarstwo na zaufanie Karipazim, z powodzeniem stosowane od ponad 10 lat.

Kilka słów o leku

Omawiany preparat ma w swoim składzie naturalne substancje. Lek jest aktywnie stosowany w leczeniu periarthritis, korzenia rogówki, przepukliny Schmorla, zapalenia nerwu.Zbierz substancję z soku z papai.

Środek ten stosuje się w tych obszarach, w których tkanka międzykręgowa jest uszkodzona, normalizuje ją i przywraca funkcjonalność krążków bez operacji.

Sam lek nie będzie w stanie wyleczyć leku, ponieważ każdy wariant choroby jest indywidualny i wymaga starannego rozważenia przez lekarza prowadzącego. Jeśli wybierzesz odpowiedni schemat złożony i schemat leczenia, choroba wkrótce ustąpi.

Środki działania

Leczenie przepukliny kręgów z karipazymem zapobiega interwencji chirurgicznej, ponieważ lek stymuluje regenerację tkanek, co prowadzi do odnowienia składu komórek.

Substancja jest w stanie zmiękczyć przepuklinową wypukłość, a także uwolnić zaciśnięte korzenie nerwowe. Zwiększa to elastyczność i wytrzymałość krążków międzykręgowych.

Powody, dla których warto wybrać lekarstwo na caripamime:

 • leczenie przepukliny międzykręgowej za pomocą Karipazim jest całkowicie bezpieczne, ponieważ składniki nie osiągają całkowitego przepływu krwi i działają lokalnie;
 • proces przebiega szybko i wygodnie dla pacjenta;
 • leczenie przepukliny kręgowej Karipazimum prowadzi do poprawy ciała i poprawy struktury krążków;
 • nastąpiła poprawa w regeneracji komórek.

Jak leczy się lek?

Karipazym jest podawany za pomocą elektroforezy. W tym celu przed procedurą przygotowuje się roztwór, w którym zaleca się dodanie kilku kropli dimeksydu w celu zwiększenia działania leku (w niektórych przypadkach nie jest to zalecane, dlatego stosowanie zależy od opinii lekarza prowadzącego).

Jak zrobić elektroforezę z karipazymem w przepuklinach, jest znany prawie każdemu, kto miał doświadczenie w terapii elektroforetycznej. Pacjent kładzie się na kanapie.

Elektrody są umieszczone na obszarze szyi, a także na ramionach i strefach lędźwiowych. Temperatura uszczelek powinna wynosić od 37 do 39 stopni. Proces trwa nie dłużej niż 20 minut.

Po zakończeniu zabiegu zaleca się stosowanie Papain-Active, co pomoże wzmocnić efekt terapeutyczny zabiegu.

Leczenie przepukliny międzykręgowej za pomocą elektroforezy z karipazym będzie najskuteczniejsze tylko wtedy, gdy zostanie zaobserwowana ścisła ogólnoustrojowa natura procesu.

Oznacza to, że cały kurs (to około 25 sesji) musi być zakończony bez przerw i jednocześnie. Najczęściej są przewidziane trzy kursy, przerwa między nimi wynosi 1-2 miesiące.

Przeciwwskazania i skutki uboczne stosowania substancji

Pomimo naturalnego składu leku, leczenie przepuklin międzykręgowych za pomocą karipazymu może być przeciwwskazane w takich chorobach:

 • niewydolność serca;
 • nowotwór złośliwy;
 • choroba nerek;
 • uszkodzenie skóry.

Na tej podstawie elektroforeza może być stosowana dopiero po badaniu lekarskim, które weźmie pod uwagę wszystkie wskazania i przeciwwskazania do stosowania preparatu.

U kilku pacjentów po zabiegu można wykryć pewne działania niepożądane, między innymi:

 • reakcja alergiczna na substancję;
 • swędzenie w miejscach, w których umieszczono klocki;
 • podwyższona temperatura ciała.

Jeśli podczas procedury zauważono którekolwiek z powyższych, sesja zostaje przerwana. Konieczne jest dokładne przemycie substancji i potraktowanie jej maści hydrokortyzonem.

Jednak takie przypadki są pojedyncze, ponieważ elektroforeza z karipazymem w przepuklinie zwykle ma tylko pozytywne wyniki. Dlatego nie należy opóźniać wizyty u lekarza - przyspieszy to i ułatwi proces leczenia.