Konspiracja przepuklin międzykręgowych - cechy rytuału

Podczas wykonywania magicznych rytuałów ludzie polegają na pomocy sił pozaziemskich i energii kosmosu. Sceptycy traktowani są z wielką nieufnością do konspiracji, wierząc, że człowiek marnuje cenny czas, zamiast podejmować rzeczywiste działania.

Co zaskakujące, osoba, która szczerze liczy na to, że wydarzy się cud - często go otrzymuje. Dotyczy to również leczenia złożonych postaci przepuklin kręgowych.

Mimo swej pozornej prostoty, rytuału wymaga przestrzegania pewnych warunkach, nie może doprowadzić do pożądanego wyniku, jeżeli pacjent ma wątpliwości co do sukcesu.

Przed odczytać wykres przepuklina dysku, trzeba upewnić się, że obok nie ma obcych, a do domu środowisko sprzyja medytacyjnej absorpcji we własnych myślach.

Wymagania wstępne

Przeczytaj spisek powinien być wieczorem lub w nocy. Trzeba upewnić się, że na niebie Księżyc znajduje się w fazie schodzącej.

Z dnia na dzień lśniący miesiąc staje się cieńszy, więc każda choroba stopniowo opuszcza ludzkie ciało.

 1. Mentalnie wyobraź sobie pożądany obraz. Jeśli magiczne zabiegi wykonywane są na kręgosłup, konieczne jest, aby świadomie kierują energię do chorego obszaru, stanowiących, jak wystąpić zmiany w kręgowej przepukliny: staje się mniej „topi się” na wymarcie.Elastyczność i mobilność powrotu kręgosłupa. Po przeczytaniu spisku inne środki przeciw przepuklinowe są znacznie bardziej skuteczne. Wynika to z faktu, że mózg kontroluje wewnętrzne układy ciała. Kiedy wysyła "polecenie" do kręgosłupa w celu odzyskania, rozpoczyna się proces odzyskiwania w chorej narząd.
 2. Jak lepiej mówić przepuklinę międzykręgową: głośno, o sobie? I jakie miejsce do wyboru? Dorosły ma dużo pracy i obowiązków domowych, a trudno jest skoncentrować się na sakramencie obrzędu, ponieważ nieustannie odwracają uwagę od naglących problemów. Dlatego słowa spisku wymawiane są w pokoju, w którym króluje cisza. Tekst jest wypowiadany niskim głosem. Jeśli jest to środowisko domowe, powinieneś pójść do okna i otworzyć drzwi. Ale w ujemnych temperaturach na ulicy można ograniczyć się do otwartego okna.
 3. Czy można mówić o przepuklinie rdzeniowej, która została rozpoczęta, w której pacjent cierpi na ciągły, silny ból? Rytuał przeciw przepuklinie jest również stosowany w takich przypadkach, ale inne metody, zatwierdzone przez lekarza prowadzącego, są używane równolegle. Przepuklina kręgosłupa nie może być ogrzana w ostrym okresie (stosowanie maści rozgrzewających jest obecnie zabronione), masaż i terapia manualna są stosowane z dużą ostrożnością.Lecz kompleksowe leczenie, w tym przyjmowanie leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych, pomoże zatrzymać proces patologiczny. Konspiracja naprawia ich działanie, pobudza ciało do samodoskonalenia.

Objawy przepuklin międzykręgowych w okolicy lędźwiowej są bardziej nasilone niż w innych obszarach, ponieważ nacisk na kręgi w tym obszarze przewyższa kilkakrotnie obciążenie wywierane na okolice szyjki i klatki piersiowej.

Ale odcinki kręgowe odcinka lędźwiowego mają szerszą średnicę i mniejszą wysokość niż kręgi szyi i klatki piersiowej.

Aby magiczne rytuały mogły być skierowane do osób oficjalnie leczonych, niestety niewiele ma do zaoferowania.

Wynika to z fizycznych cech ciała (wrodzone patologie), chorób zakaźnych, nowotworów złośliwych, słabego układu odpornościowego, chorób serca.

A dla niektórych z tych pacjentów magiczna tajemnica stała się prawdziwym zbawieniem.

Procedura

Konieczne jest uprzednie sprawdzenie dostępności przedmiotów używanych w rytuale. Mogą to być gałązki drzew, jabłka, cebule, świece kościelne, serwetki itp.

Nie możesz traktować swoich działań jako farsy, jako zabawy w teatrze, myśląc, że skoro nic nie pomaga, to spisek nie zmieni sytuacji. Tylko obecne, szczere i silne pragnienie całkowitego uzdrowienia daje pożądany rezultat.

 1. Ból pojawia się w nocy, kiedy na niebie nie ma księżyca.
  "Lomatitsa, schipatitsa, rodimets wszystkie kości, stawów i polusustavy, pozvonochki, spotyagalischa nie trzeszczą, nie bolite niewolnika (s) mu (jej) nie cierpią więcej, niech sen. Amen."
 2. Dotknij lekko chorego obszaru pleców świeżo ściętą gałązką osiki, wypowiadając nisko magicznymi słowami:
  "Osiku, osika, ulecz moje plecy od tej godziny, mojego porządku, albo do swoich gałęzi, aby wyschły, do korzeni, by zgniły." Amen. "
 3. Konieczne jest, aby wziąć świeże, soczyste jabłko, przeciąć owoc na pół tępym bokiem noża. Przymocuj je w miejscach przyciętych do siebie, jakby podłączały się ponownie. W tym momencie należy przeczytać słowa spisku:
  „Jako matka, a moja krew z krwi z macicy macicy. - w pierwszym dniu lub w ostatnim dniu lub o świcie jasne, ani podejście nie zaszkodzi mi plecy, Amen”.

W dawnych czasach, kiedy nie było żadnych preparatów medycznych, ludzie nie byli poddawani leczeniu w szpitalach.

Choroba jest postrzegana jako kara Boga - były ceremonie, podczas których ludzie brali proces energii i oczyszczania fizycznego i myśli dostrojone do pożądany sposób.

A uzdrowienie miało miejsce na wszystkich poziomach ciała. Pacjent wydawał się narodzić na nowo, a życie dało mu kolejną szansę na naprawienie złego nastawienia do wszystkiego, co go otacza. Współcześni powinni się tego nauczyć.

Loading...