Zastosowanie pieprzu na różne choroby

Plastry pieprzu na plecy to bezpieczny środek organiczny, który pomoże złagodzić stan z wieloma różnymi chorobami, w tym:

 • osteochondroza,
 • lumbago,
 • zaburzenie układu nerwowego,
 • ARVI i ARI,
 • reumatyzm,
 • ból w kręgosłupie,
 • szczypanie,
 • choroby górnych dróg oddechowych.

Lekarstwo pomoże szybko usunąć zespół bólu, aby złagodzić ogólny stan.

Jak to działa

Lek jest oddychającą tkanką. Jest impregnowane specjalnym rozwiązaniem, które obejmuje:

 • capsicum,
 • belladonna,
 • belladonna,
 • arnika.

Te składniki pochodzenia naturalnego nie są w stanie przeniknąć do krwi, działają tylko lokalnie, pobudzając przepływ krwi.

Ma działanie rozgrzewające i znieczulające. Wpływa na niektóre punkty w ciele, co pomaga radzić sobie z chorobą. Wśród efektów znajduje się ogólne wzmocnienie całego organizmu i zdolność do zwiększania odporności lokalnej.

Bandaż z pieprzem z bólem pleców służy do ogrzania problemu. Z powodu zwiększonego krążenia krwi stan pacjenta znacznie się poprawia.

Aktywuje aktywne punkty biologiczne na ciele ludzkim, co przyczynia się do wyzdrowienia. Gdzie na odwrocie, aby przykleić lekarstwo, zależy od natury choroby:

 1. Przy bólu mięśni i bólu pleców pociąć plasterek tkanki na 2 części i przykleić go do biologicznie aktywnych punktów. Ta metoda jest podobna do akupresury lub akupunktury.
 2. Plastry pieprzu z tyłu z pastą oskrzelową w celu ocieplenia. Aby to zrobić, należy wcześniej wytrzeć skórę roztworem alkoholu, a następnie naprawić lek. Zachowaj to przez co najmniej 48 godzin. Po usunięciu środka smaruj skórę gęstą śmietanką.
 3. Aby pozbyć się cellulitu, powinieneś przymocować kawałki do problematycznych obszarów ciała. Efekt drenażu limfatycznego jest wykonywany z powodu zwiększonego krążenia krwi, co prowadzi do przyspieszenia procesów metabolicznych.

Środki ostrożności

Przed pierwszym użyciem leku należy wykonać test pod kątem wrażliwości na składniki, które składają się na lek.

Aby przeprowadzić to badanie, wystarczy odciąć kawałek i przymocować go do dowolnej części skóry. Ile powinienem zatrzymać? Wystarczy lekarstwo na kilka godzin.

Jeśli w tym czasie nie wystąpiły objawy reakcji alergicznej, można bezpiecznie stosować środek wspomagający bandaż jako lek.

Jak poprawnie wkleić? Miejsce przywiązania zależy od natury choroby. Zasadniczo lek jest przyczepiony do bolesnego miejsca. Kiedy choroby dróg oddechowych muszą być przyklejone do obszaru łopatki i klatki piersiowej.

Nie dołączaj łaty do skóry, gdzie jest ona zlokalizowana:

 • brodawczaki,
 • znamiona,
 • pęknięcia,
 • zapalenie skóry,
 • skaza i inne uszkodzenia skóry.

W przypadku chorób, takich jak żylaki i obecność skrzeplin, plaster należy stosować ostrożnie, wyłącznie po konsultacji ze specjalistą.

Nie stosuj się do dzieci poniżej 3 lat. Jeśli zachodzi potrzeba rozgrzewki, lepiej użyć maści.

Interesująca sytuacja

Czy mogę mieć na plecach bandaż pieprzowy? To pytanie często zadawane jest przez przyszłe matki, ponieważ lek ten jest całkowicie naturalny i nie przenika do krwi.

Jeśli jednak kobieta zajmuje interesujące stanowisko, powinna uważać na najbezpieczniejsze leki.

Wynika to z faktu, że działanie niektórych składników roślinnych może spowodować poronienie lub przedwczesne porody.

Używaj papki - pomoc jest możliwa tylko wtedy, gdy jest przepisana przez specjalistę, a także w przypadku braku jakichkolwiek patologii.

Jak przykleić papkę na plecach przyszłej mamy? Unikaj mocowania leku do okolicy lędźwiowej, szczególnie w pierwszych 12 tygodniach ciąży.

W przypadku zapalenia oskrzeli przyszłe matki mogą stosować ten lek, ponieważ ma działanie tynku musztardowego i nie jest w stanie przeniknąć do krwi, ale nawet w tym przypadku wymagana jest specjalistyczna konsultacja.

Jak długo mogę trzymać plaster z pieprzem na plecach? Jeśli kobieta w ciąży nie odczuwa dyskomfortu, swędzenia i pieczenia, łatkę można zostawić na 48 godzin. W przeciwnym razie natychmiast zaprzestań używania.

Stosuj podczas karmienia piersią

Pomimo bezpieczeństwa plastry pieprzu, nie zaleca się stosowania go z laktacją. W szczególności nie można go przymocować do klatki piersiowej, ponieważ spowoduje to silny napływ mleka, co w konsekwencji doprowadzi do kłopotów.

Plastry pieprzu z HS z tyłu zaleca się przyczepiać tylko w obszarze łopatki. Nie zostawiaj go na długo. Przy pierwszych oznakach dyskomfortu powinieneś natychmiast pozbyć się lekarstwa.

Jeśli po rozpoczęciu stosowania leku mleko zaczyna się oddzielać samorzutnie od piersi, należy natychmiast usunąć plaster.

Nie zaniedbuj swojego zdrowia! Poinformuj lekarza prowadzącego o wszelkich zmianach w stanie organizmu.

Obejrzyj wideo: Te Czarne Nasiona Pomogą Ci Wyleczyć Wiele Dolegliwości, Naukowcy To Potwierdzają, Olej Z Czarnuszki (Wrzesień 2019).