W jaki sposób wykorzystuje się elektroforezę do wyprostowania kręgosłupa lędźwiowego?

Choroby układu mięśniowo-szkieletowego pozbawiają osobę jednej z głównych radości - zdolność poruszania się bez wysiłku.

Nigdy i nikt nie chce mieć chorego kręgosłupa, być ciężarem dla siebie i dla siebie, aby utracić niezależność aktywnych ruchów.

Patologii krążka międzykręgowego, który nosi nazwę „występu”, jest zapalenie krążka międzykręgowego, z powodu wybrzuszenia chorego kręgosłupa odcinka w kanale bagażnika, istnieje nacisk na całkowitej deformacji regionu, towarzyszy bóle i sztywność ruchów kręgosłupa.

Fizjoterapeutyczne metody leczenia

Przebieg leczenia i zapobieganie przyszłym zaostrzeniom choroby krążków międzykręgowych z wysunięciem okolicy lędźwiowej składa się z całego złożonego programu.

Rozwiązanie do leczenia działa skutecznie tylko wtedy, gdy są połączone dodatkowe praktyki pomocnicze.

Fizjoterapia, która pobudza aktywność mięśni, podwodny masaż, zabiegi termiczne, relaksację okolicy lędźwiowej, akupunkturę i elektroforezę.

Występ, który był pod tak silną presją, zmuszony jest wycofać się i oddać swoje pozycje.

Zanim zaczniesz stosować którykolwiek z pośredniczonych efektów w ludzkim kręgosłupie, potrzebujesz porady od lekarzy specjalizujących się w tej dziedzinie medycyny.

W żadnym wypadku nie wolno sobie narzucać zaleceń krewnych, przyjaciół i sąsiadów z kolei do biura ortopedy lub traumatologa.

Leczenie wysunięcia za pomocą elektroforezy ma zarówno oczywistych wielbicieli, jak i zaciętych przeciwników.

W pierwszym obozie zgromadzili się pacjenci, którzy pomogli tej technice w procesie jej pierwszego zastosowania. W obozie przeciwnika ci, którzy nie mieli cierpliwości, by znieść towarzyszące temu zjawisko nieprzyjemne doznania elektroforetyczne, byli zjednoczeni.

Od tego rodzaju leczenia, prąd początkowo tylko czeka na przyjemne ciepłe uczucia, wibracje i miękkie mrowienie w miejscu zastosowania.

W praktyce medycznej, w zależności od obecności określonych cech ciała u różnych osób, zdarzały się przypadki podrażnienia skóry, pojawienia się łuszczenia naskórka, nieprzyjemnego swędzenia i podgorączkowych temperatur ciała.

Fizjoterapia i papaja

Wydaje się, jaki stosunek do fizjoterapii ma egzotyczny owoc? Najbardziej bezpośredni! Papaina enzymatyczna - naturalny dar południowo-tropikalnej rośliny,ze słodkiego miąższu owocu, z którego rodzi się przyszły lek, niezbędny do elektroforezy.

Wyciąg, uzyskany z głębin jasnego pomarańczowego owocu papai, zebrał całą galaktykę naturalnych enzymów.

Wspólnie walczą ze stanami zapalnymi, regulują procesy reparacyjne poprzez dzielenie substancji białkowych, usuwanie sekretu oskrzeli ze ścieżek układu oddechowego pacjenta.

Przemysł farmaceutyczny nie mógł pozostać obojętny na cudowne właściwości eliksiru owocowego, więc narodził się lek "Karipazim".

Elektroforeza z karipazimem pod występem zajmuje się zmiękczaniem wrażliwych chrząstek kręgów, "szyje" uszkodzone włókna krążków międzykręgowych.

Te zmiany w tkankach wywołują wzmocnioną reprodukcję kolagenu, funkcje ochronne uszkodzonych kręgów zyskują siłę, hamowanie procesu zapalnego i bliznowacenie uszkodzonej powierzchni.

Zsyntetyzowany i oczyszczony ekstrakt z owoców papai to proszek z mieszaniny białych kryształów.

W niewielkiej ilości soli fizjologicznej (10 ml) rozcieńczyć mieszaninę karpizamu dimeksydem.Ten ostatni lek ma stać się katalizatorem efektów terapeutycznych w odcinku lędźwiowym kręgosłupa.

Po termostatowaniu uzyskanej zawiesiny (optymalna temperatura leży w zakresie 36-37 ° C), smaruje się ją uszczelką przygotowaną do elektroforezy, uprzednio zwilżoną w ciepłej wodzie (37 ° C).

Sprawa pozostaje niewielka. Nie zapomnij położyć na powierzchni poduszek na udach, leczonych lekiem "Eufillin", aby stworzyć efekt rozszerzający naczynia krwionośne i zwiększyć przepływ krwi.

On doda szybkość do dostarczania leków, do krążków międzykręgowych dotkniętych patologią. Łączymy czerwone, dodatnio naładowane elektrody z miejscem koncentracji karipazymu.

Czarne, naładowane ujemnie elektrody rozciągną przewody do uszczelek euflowych. Uzdrawiające prądy elektryczne mogą rozpocząć swoją pożyteczną pracę.

Podsumowując

Właściwości terapeutyczne elektroforezy w chorobach kręgosłupa nie powinny być sprawdzane samodzielnie przez pacjentów, którzy mają przeciwwskazania do tego rodzaju techniki medycznej.

W sprawie procedur fizjoterapeutycznych, zakazu stosowania u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, kobiet,którzy są w ciekawej pozycji, karmiące matki, diabetyków, pacjenci z procesami zapalnymi w ostrej fazie, którzy mają wysoką gorączkę, choroby skóry i choroby onkologiczne. Cały przebieg leczenia powinien być przeprowadzany pod ścisłą kontrolą lekarzy.

Loading...