Leczenie przepukliny międzykręgowej w Izraelu - abyś był zdrowy!

Rozpoznanie "przepukliny międzykręgowej" wymaga natychmiastowego leczenia. Wszyscy znają wyżyny osiągnięte przez lekarstwo Ziemi Obiecanej. Izrael stworzył najbardziej komfortowe warunki dla wyeliminowania problemów z plecami.

Wysoko wykwalifikowani specjaliści używają najnowszego sprzętu do minimalnie inwazyjnej korekty. Jakie metody są stosowane przez izraelskich lekarzy?

Endoskopia

Usunięcie przepukliny w Izraelu przy użyciu endoskopu jest najbardziej pożądaną procedurą. Podczas interwencji chirurgicznej wykonuje się małe nacięcie na uszkodzonym obszarze, w którym umieszcza się sondę i związane z nią narzędzia.

Podczas operacji tkanki wokół kręgów i samych kręgów nie są ranne, co przyczynia się do przyspieszonego powrotu do zdrowia.

Kolejną zaletą tej metody jest brak znieczulenia ogólnego i powikłań pooperacyjnych związanych z metodami inwazyjnymi. Po zabiegach pacjent może się poruszać niezależnie w ciągu kilku godzin;

Lamektomia

Leczenie przepukliny dysku w Izraelu za pomocą laminektomii polega na usunięciu wypukłej części kręgu, który naciska na rdzeń kręgowy lub zakończenia nerwowe;

Parowanie

Procedura polega na ogrzewaniu termicznym dotkniętego obszaru za pomocą lasera, w wyniku czego tkanki jądra tkanki tłuszczowej "wyparowują", jądro zmniejsza się, a wraz z nim przepuklina.

Zasadniczo niemożliwe jest rozwiązanie problemu przez odparowanie, ale w niektórych przypadkach pacjenci zauważają poprawę ogólnego stanu. Konieczne jest skorzystanie z tej metody tylko po konsultacji z lekarzem.

Spondylodez

Podczas interwencji chirurgicznej sąsiednie kręgi są bezpiecznie unieruchamiane za pomocą sztucznego przeszczepu. Te ostatnie mogą być wykonane z materiałów syntetycznych lub biologicznych. Biomateriał może być kością pacjenta lub samego dawcy.

Operacja ta odbywa się na dwa sposoby: za pomocą nacięć przednich i tylnych. Wybór rodzaju zależy od ciężkości choroby, wieku i stanu pacjenta. Interwencja wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym lub w znieczuleniu rdzeniowym.

Nukleotomia

Podobna procedura jest również wykonywana dwoma metodami: przy użyciu endoskopu lub lasera. To leczenie jest lepsze dla przepukliny w Izraelu.Kliniki z powodzeniem wykonują zabiegi przezskórne poprzez specjalistyczny endoskop dla kręgosłupa.

Chirurg ocenia rozmiar dysku, obserwując sytuację na ekranie monitora, a następnie usuwa dotknięty obszar.

Wykonuje się małe nacięcie, w które mikroskopijna spirala umieszczana jest na końcu rurki w kształcie stożka. Obrotowa spirala jest kluczowym narzędziem do usuwania wypukłości.

Interwencja chirurgiczna trwa nie więcej niż trzydzieści do czterdziestu minut. Przeprowadzono w znieczuleniu miejscowym. Pacjent może zostać wypisany z kliniki natychmiast po zakończeniu procedury, tego samego dnia.

Pacjent nie potrzebuje rehabilitacji. Aby uzyskać kontrolę, zaleca się wizytę u lekarza następnego dnia i uzyskać poradę na temat dalszego powrotu do zdrowia.

Leczenie przepukliny kręgosłupa w Izraelu za pomocą nukleotomii jest bardzo skuteczne. Prawie 90% pacjentów po zabiegu nie ma już problemów z plecami.

Ablacja prądem o częstotliwości radiowej

Leczenie przepukliny rdzeniowej w Izraelu odbywa się za pomocą najnowszego sprzętu. Podczas operacji, igły ze źródłem prądu o wysokiej częstotliwości są doprowadzane do uszkodzonych obszarów.Specjalista monitoruje sytuację za pomocą instalacji rentgenowskiej na monitorze.

Po tym, jak igły znajdą się we właściwej strefie, wprowadza się znieczulenie, którego działanie utrzymuje się przez kilka lat. Podczas operacji zdecentralizowane korzenie nerwowe są uwalniane, co znacznie zmniejsza próg bólu.

Aby prowadzić pełne życie, pacjent może już następnego dnia. Nie zaleca się prowadzenia samochodu i ładowania pleców w dniu zabiegu.

Laparoskopia

Operację przeprowadza się wprowadzając do ciała pacjenta urządzenie laparoskopowe i monitorując postęp procedury za pomocą trójwymiarowego obrazu na ekranie.

Dzięki tej wizualizacji, chirurdzy mogą wykonywać z precyzją biżuterii, aby wyeliminować przepuklinę.

Warto zauważyć, że roboty są wspomagane przez chirurgów: w mieście Haifa opracowano zrobotyzowany system "Spin Assist", kompleks elektronicznych manipulatorów, które uzupełniają ręce chirurgów precyzją bezstronnych automatów.

W końcowej fazie operacji, po wycięciu przepukliny, implant umieszcza się na miejscu uszkodzonego obszaru. Komplikacje z reguły nie są przestrzegane.Okres odzyskiwania zajmuje minimalną ilość czasu.

Zaawansowana technologia pozwala leczyć praktycznie wszelkie zmiany zwyrodnieniowe szkieletu, instalować wysokiej jakości implanty i przeprowadzać biopsję.

Wymiana krążka międzykręgowego

Przepuklina międzykręgowa może zostać całkowicie wyeliminowana poprzez zastąpienie uszkodzonego kręgu implantem wysokiej jakości wykonanym z materiału biologicznego i syntetycznego.

Nawet pacjenci z zaawansowaną postacią choroby mogą pozbyć się silnego bólu i powrócić do pełnego życia po takiej procedurze. Implant służy przez wiele lat bez konieczności wymiany. Jeśli stosujesz się do zaleceń i prowadzisz aktywny tryb życia, pacjenci nie chodzą już do kliniki narzekając na ból krzyża.

Cena pytania

Specjaliści medyczni w Izraelu opracowali metody leczenia przepuklin międzykręgowych bez operacji, większość interwencji odbywa się w trybie ambulatoryjnym i nie wymaga wiele czasu na regenerację. A jednocześnie mają wysoką wydajność

A teraz mucha w maści: znaczną wadą jest koszt.Określ ile leczenie przepuklin w Izraelu, na oficjalnych klinik miejscu, przedział cenowy jest bardzo duży, ale nawet dolna granica tego przedziału jest mało prawdopodobne, aby być dostępne dla przeciętnego obywatela rosyjskiego: operacja może kosztować od $ 5000 $ +30.000. Jak to się mówi, "oh ooh un vwei!".

Loading...