Jak schudnąć z tyłu z najmniejszą stratą i trwałym efektem

Jeśli zauważymy dodatkowe centymetry i kilogramy na brzuchu i biodrach naraz, wtedy nagromadzenie tłuszczu na plecach stanie się dla nas rodzajem objawienia w momencie, gdy zmarszczki nagle znajdą się pod łopatkami i poniżej.

Walka z nadwagą na plecach jest trudniejsza niż w przypadku depozytów na innych częściach ciała, ale jeśli wykonasz wystarczająco dużo wysiłku i będziesz celowy, poradzisz sobie z tym problemem.

Szybko lub jakościowo?

Nie można zwalczyć problemu bez zrozumienia jego pochodzenia. W przypadku "tylnego" pływania problem jest nami, naszym statycznym sposobem życia. Istnieje nawet coś takiego - "leniwe plecy".

Jest nie tylko zarośnięty tłuszczem, ma słabe mięśnie, często skręconą kręgosłup, i nie jest to zaskakujące.

Ze względu na nadwagę aparat ruchowy cierpi na jedną z pierwszych: musi dostosować się do nowej masy ciała, aby był stabilny.

Dlatego, gdy zastanawiamy się, jak schudnąć w jamie brzusznej i plecach, kręgosłup jest po prostu zakrzywiony w taki sposób, aby redystrybuować ładunek ze zwiększoną masą.

Ten stan rzeczy nie nabiera kształtu naraz, a fałdy na plecach i bokach nie mogą po prostu zniknąć za pomocą magicznej różdżki.

To wymaga czasu i wysiłku.Nawet jeśli dręczy cię pytanie, jak szybko schudnąć z tyłu, zawsze powinieneś rozsądnie podchodzić do rozwiązania problemu.

Jeśli zdecydujesz się zastosować jakąś metodę ekspresową, przygotuj się na fakt, że tam, gdzie były złogi tłuszczu, skóra powiesi się i stanie się zwiotczała - a w innych miejscach, na przykład na nogach i dłoniach.

Chodzi o to, że nie ma specjalnej diety do niszczenia tłuszczu w określonym miejscu. Utrata wagi obejmuje całe ciało równomiernie. A najlepsza dieta jest długa. Skóra będzie miała czas na rozciąganie, stopniowo pozostawiając osady.

Mniej znaczy lepiej, ale jest bardziej użyteczny

Dieta w tym przypadku powinna zawierać maksymalną ilość świeżych owoców i warzyw, a także:

  • niezbędna ilość białka (chude mięso, jaja);
  • ryby (zawarte w niej kwasy tłuszczowe przyspieszą metabolizm);
  • produkty z kwaśnego mleka (zwłaszcza twarożek);
  • nie mniej niż 2 litry czystej wody dziennie.

Biały chleb należy spożywać mniej, zastępując go żytem lub zdrowym otrębami, a także z fast foodów, frytek, słodkich napojów gazowanych i innych szkodliwych pokarmów, trzeba zrezygnować całkowicie.

Lepiej jest wybierać jakościowe spaghetti, które wytwarza się z pszenicy durum.Ostatni łatwy posiłek to 3 godziny przed snem. Wtedy kalorie nie pójdą do fałd, a oni będą mieli czas na bezpieczne spalenie.

Życie jest ruchem

Nawet najlepsza dieta nie powie Ci, jak schudnąć w dolnej części pleców, czy dana osoba jest do jedzenia zdrowej żywności przy jednoczesnym siedzieć godzinami w jednym miejscu. Utrata masy ciała to zadanie, które wymaga złożonego rozwiązania, dlatego konieczne jest połączenie zrównoważonej diety z rozsądnymi obciążeniami fizycznymi.

Ćwiczenia powinny zostać wybrane przez specjalistę, stopniowo zwiększając intensywność. Niezależne wyjazdy do siłowni bez konsultacji z lekarzem jest niepożądana, ponieważ pragnienie, aby schudnąć ze złym tyłu (a jeśli nadwaga rzadko jest zdrowy) jest obarczona powikłaniami, zwłaszcza gdy w wysiłku, aby schudnąć tak szybko, jak to możliwe, gdy dana osoba nie uciekają się do ciężkich ćwiczeń siłowych.

Musisz zacząć od normalnego ładowania rano i spokojnego spaceru na świeżym powietrzu w godzinach wieczornych. Wspaniały symulator to krok drabinkowy, o wiele zdrowiej jest się na niego wspiąć, niż wejść do windy.

W pracy musisz okresowo się rozgrzewać, wstać z krzesła, rozciągnąć się itp. Jeśli praca wiąże się z długą statyczną pozycją, możesz użyć paska, aby poprawić postawę. Wpływa to również na odkładanie się komórek tłuszczowych.

Najlepszym sposobem na zmniejszenie masy ciała w plecach i ramionach jest pływanie. Mięśnie pasa barkowego są zaangażowane w pływanie, a obciążenie kręgosłupa jest znacznie zmniejszone z powodu mniejszej masy ciała w wodzie. Efektywne zajęcia w basenie, jeśli płyniesz przez co najmniej godzinę co najmniej kilka razy w tygodniu.

Kiedy nie możesz się obejść bez pomocy

Skuteczne środki do utraty wagi - masaż. Ekspozycja na skórę i mięśnie stymuluje krążenie krwi i przepływ limfy, a to z kolei przyspiesza procesy metaboliczne, usuwając z organizmu wszystkie niepotrzebne i niepotrzebne.

Czy zawsze można schudnąć z powodu masażu pleców? Jeśli masażysta profesjonalnie poradzi sobie z tym problemem i jeśli masaż zostanie połączony z aktywnością fizyczną i dietą, zmniejszy się ilość depozytów na plecach.

Osobnym rodzajem masażu jest hydromasaż, gdy ciało w specjalnej kąpieli masuje strumienie wody. Dobra poradzić sobie z redukcją masy ciała i braniemi Charcot: strumienie wody podczas tonów i dokręcić skórę, "rozbijają" guzki cellulitu.

Taki prysznic może być wzięty samodzielnie w specjalnym pudełku, lub możesz skorzystać z usług specjalistów w zakresie hydromasażu, który przetworzy niezbędne części ciała strumieniem węża.Niezależny masaż można uznać za mycie pleców grubą gąbką.

Kiedy trzeba zważyć wszystkie za i przeciw

Reklama jest pełna ofert cudownych metod utraty wagi, na przykład, aby schudnąć za pomocą ukłucia w plecy. Informacje zwrotne od osób, które przeszły tę procedurę, najbardziej zróżnicowane - od entuzjastów do oburzenia.

Należy jednak pamiętać, że te iniekcje, po pierwsze, nie obniżają wagi, ale po prostu poprawiają figurę, a po drugie, po pewnym czasie depozyty wracają na swoje miejsce.

Ten sam niedobór dotyczy również liposukcji, która tak często uciekała się do szybkiego pozbycia się nadmiaru ciał w talii i brzuchu. Wszystkie te procedury mają istotne przeciwwskazania, a także działania niepożądane.

Obejrzyj wideo: Part 3 - Emma Audiobook by Jane Austen (Vol 2: Chs 01-07) (Styczeń 2020).

Loading...