Wiodące kliniki izraelskie w leczeniu przepuklin kręgosłupa

Leczenie przepukliny międzykręgowej w Izraelu odbywa się głównie za pomocą leczenia zachowawczego. Z jego nieefektywnością, istnieje potrzeba operacji w dziedzinie struktur międzykręgowych. W klinikach Izraela pracują wyłącznie wysoko wykwalifikowani specjaliści, dlatego leczenie chirurgiczne daje w większości przypadków jedynie pozytywne wyniki. Następnie pacjenci sygnalizują zniknięcie zespołu bólowego i całkowite przywrócenie ruchów w obszarze zajętej kręgosłupa.

Zalety i funkcje

Leczenie przepukliny rdzeniowej w Izraelu ma istotne zalety. Wynika to z faktu, że pacjenci, którzy są wysyłani do kraju po pomoc, otrzymują wyłącznie profesjonalne leczenie po czynnościach diagnostycznych. W klinikach w kraju wszystkie manipulacje chirurgiczne i terapeutyczne są przeprowadzane zgodnie z ogólnie przyjętymi światowymi standardami.

W placówkach medycznych odbiór jest wykonywany przez chirurgów kręgosłupa i najlepszych specjalistów w dziedzinie ortopedii. Przed wyznaczeniem procedur pacjenci są kierowani do diagnozy, co pozwala określić nie tylko obszar lokalizacji procesu patologicznego, ale także stadium i typ występu międzykręgowego.

Leczenie przepukliny odbywa się głównie w medycynie, która nie wymaga odtworzenia w przyszłości. Gdy zachodzi potrzeba operacji, pacjent jest badany pod kątem współistniejącego stanu chorobowego i, w przypadku braku interwencji chirurgicznej, operowany. Manipulacje chirurgiczne wykonywane są w salach operacyjnych RTG wyposażonych w zaawansowany sprzęt, za pomocą których przeprowadza się ścisłą kontrolę wzrokową.

Podczas przeprowadzania zabiegów chirurgicznych stosowane są specjalne lupy o dużej mocy, endoskopy i mikroskopy śródoperacyjne typu nowoczesnego. Operacje przeprowadzane są w oszczędny sposób, dzięki czemu pacjenci w okresie pooperacyjnym nie odczuwają prawie żadnego bólu i szybko wracają do swojego zwykłego stylu życia.

Metody leczenia

Leczenie w Izraelu obejmuje terapię medyczną lub zabieg chirurgiczny. Leki stosowane mają selektywny efekt i mają punktowy wpływ na obszary objęte stanem zapalnym, eliminując ostre objawy choroby.Jako dodatkowe środki dla złożonej terapii, zaleca się fizjoterapię i ćwiczenia fizyczne.

Jeśli metody lecznicze nie dają oczekiwanego rezultatu, zaleca się następujące interwencje chirurgiczne:

 • Jeśli istnieje mały przepuklinowy występ w okolicy kręgosłupa, można go usunąć przez nakłucie. To sprawia, że ​​fenestracja, która jest małą dziurą w obszarze skorupy uszkodzonego dysku. Przez otwór laserowy wyparowuje dotknięte tkanki. Ta procedura może być również przeprowadzona przy użyciu specjalnego narzędzia.
 • Resekcja przepukliny jest także oszczędnym sposobem leczenia, w którym wykonuje się usunięcie części uszkodzonego krążka. Ta procedura eliminuje ucisk w obszarze tkanki rdzenia kręgowego, który usuwa objawy neurologiczne.
 • Leczenie endoskopowe jest minimalnie inwazyjną interwencją, w której wprowadzanie instrumentów odbywa się poprzez małe nakłucia w skórze, mające średnicę nie większą niż półtora centymetra.

W izraelskich klinikach stosowane są metody oszczędzania, po których okres powrotu do zdrowia mija wystarczająco szybko. Możesz wstać na nogi po 1-2 dniach.Wyładowanie wykonuje się po 3-5 dniach, po czym pacjent otrzymuje zalecenia dotyczące ograniczenia wysiłku fizycznego przez kilka tygodni.

Wiodące kliniki w Izraelu

Usunięcie przepukliny w Izraelu przeprowadza się w najbardziej znanych klinikach prywatnych i publicznych:

 1. Centrum Medyczne Herzliya to najsłynniejsza klinika w kraju, która słusznie zasługuje na najlepsze recenzje doświadczonych pacjentów. Usunięcie przepukliny dysku jest tutaj usuwane przy pomocy minimalnie inwazyjnych operacji typu otwartego. W klinikach odbywają się sesje diagnostyczne i terapeutyczne, które dają szybki efekt. Koszt leczenia tutaj odpowiada poziomowi świadczonych usług, ale mimo to jest przystępny. Klinika znajduje się w mieście Herzliya, przy ulicy Ramat Yam 7.
  Numer telefonu do zapytań: + 972-72-370-6147.
 2. Medtsentr im. Chaim Shiba - współpracuje z University of the capital, co znacznie zwiększa efektywność stosowanych metod. Gdzie nowe technologie są wykorzystywane rocznie i rozwój najnowszych technik usuwania międzykręgowy występów o różnym charakterze i rodzaju. Klinika mieści się w Ramat Gan przy ulicy Derekha Shiby 2.
  Numer telefonu do konsultacji: + 972-3-635-4287.
 3. Szpital Rothschild - centrum medyczne, które leczy choroby chirurgiczne, ortopedyczne i reumatologiczne. Szpital zatrudnia czołowych ekspertów świata, którym udało się wyleczyć wielu pacjentów, którzy stracili nadzieję. Adres: Tel-Aviv, Weizmann, 14.
  Telefon do informacji: +971544942762.
 4. Centrum Medyczne Ichilov jest placówką medyczną i diagnostyczną z neurochirurgicznym nastawieniem. Leczy również raka, patologie ortopedyczne. Ośrodek posiada własne centrum rehabilitacji, które pozwala pacjentom szybko wrócić do zdrowia po leczeniu pod nadzorem lekarzy.
  Telefon kontaktowy do zapytań: +7 925 877-52-70
 5. Szpital diagnostyczno-leczniczy Bikur Holim to stary szpital, który specjalizuje się w opiece ratunkowej w wielu dziedzinach medycyny. Tutaj skuteczne leczenie przepuklin międzykręgowych jest przeprowadzane przy użyciu różnych technik oszczędzania. Szpital znajduje się w Jerozolimie, wzdłuż ulicy Strauss 5.
  Numer telefonu kontaktowego: +972 4 6899580.