Pas z rwy kulszowej z naturalnej wełny

Leczenie zapalenia korzenia rzęskowego jest długim i pracochłonnym procesem. Lekarze przepisują leki, zastrzyki i maści znieczulające. Oprócz podstawowego leczenia zalecany jest pasek z zapaleniem korzeni nerwowych. Pas od zapalenia korzeni z powodu jego właściwości rozgrzewających, pomaga zmniejszyć ból. Uwalniając napięcie kręgosłupa, pasek znacząco poprawia samopoczucie pacjenta.

Co pomaga?

Ze względu na zużycie pasa, pacjent jest chroniony przed hipotermią i dużymi obciążeniami, które są przeciwwskazane w zapaleniu korzeni nerwowych. Pas z zapaleniem korzeni nerwowych doskonale uzupełnia podstawową technikę leczenia i profilaktyki. Główne funkcje pasa od zapalenia korzeni nerwowo-rzęskowego to:

  • Poprawia ruchomość stawów;
  • Ma efekt ocieplenia;
  • Relaksuje układ mięśniowy;
  • Usuwa duże obciążenie kręgosłupa pacjenta;
  • Wzmacnia krążenie krwi.

Noszenie paska nie jest główną metodą leczenia, jest jedynie narzędziem pomocniczym.

Rodzaje pasów

  • Powiązane artykuły: tynki i nerki z zapaleniem korzeni nerwowych

Ze sztucznych materiałów

Najpopularniejszym pasem w tej kategorii jest elastyczny pas. Jest bardzo cienki i dlatego niewidoczny pod ubraniem.Skład materiału obejmuje przędzę polipropylenową. Chociaż właściwości rozgrzewające są słabe, pas dobrze radzi sobie z redukcją napięcia mięśni. Pozytywnym aspektem jest również brak reakcji alergicznych u ludzi noszących taki produkt, a także fakt, że łatwo się nim opiekować. Charakteryzuje się trwałością i nie przyczynia się do rozwoju chorobotwórczych bakterii.

Pas magnetyczny jest w stanie zmniejszyć proces zapalny i powstały obrzęk, jest skuteczny w bólu. Promuje lepszą mobilność kręgów. Przeciwwskazane w ciąży, chorób krwi, chorób onkologicznych i indywidualnej odporności magnetycznej.

Pas z rwy kulszowej, wykonany z kamieni naturalnych. Do niego wszyty jest turmalin i shungit. Kamienie mają właściwości rozgrzewające i pomagają poprawić krążenie krwi. Nieźle radzą sobie z silnym bólem.

  • Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę: maść z korzonków

Aplikatory, składające się ze specjalnych plastikowych kwadratów, z tak zwanymi kolcami, całkiem dobrze eliminują ból w chorobie. Skarpeta tych pasków nie przekracza dwudziestu minut, ponieważ pas działa na punkty aktywne biologicznie.Pasy z promieniowaniem podczerwonym stymulują aktywny krążenie. Ma również dość dobre działanie rozgrzewające.

Instrukcje użytkowania

Pasy nośne z zapaleniem kożuszka powinny znajdować się na nagim ciele od dwunastu do piętnastu godzin dziennie. Istnieją jednak pasy, które wytrzymują maksymalnie dwadzieścia minut. Proces regeneracji trwa średnio około miesiąca, ale czasami zaleca się noszenie pasa i po ukończeniu kursu. Przed zakupem konkretnego pasa od rwy kulszowej, należy skonsultować się z lekarzem. Lekarz, może doradzić, co lepiej kupić, opierając diagnozę.

Możesz kupić produkt wykonany z przędzy lub elastycznego materiału już dziś w niemal każdej aptece. Oryginalnych typów pasów, takich jak wielbłądy, psy lub futra, nie można uzyskać od farmaceutów. Te produkty można kupić w sklepach internetowych lub od prywatnych przedsiębiorców.