Jak stosuje się poduszkę Meiram z przepukliny?

Poduszka Meiram z przepukliny jest skuteczną pomocniczą metodą leczenia tej choroby. Dzięki niemu można zatrzymać postęp patologii i poprawić samopoczucie pacjenta.

Wraz Meiram poduszce może zatrzymać postęp przepukliny i poprawić samopoczucie pacjenta.

Podstawy metodologii

Technika Meirkhana Meirama zapewnia możliwość przywrócenia normalnej naturalnej pozycji kręgosłupa. Eliminuje to skurcz mięśni, eliminuje naruszenie nerwów rdzeniowych, normalizuje krążenie krwi. Dysk międzykręgowy jest rozładowany, otrzymuje odpowiednią ilość tlenu, witamin, pierwiastków śladowych i innych składników odżywczych.

Technika ma pozytywny wpływ na skurcz mięśni, szybko usuwa ból i inne nieprzyjemne odczucia w kręgosłupie.

Poduszka własna

Zrób poduszkę Meiram niezależnie od domu z litego drewna, używając schematu rysowania na standardowym arkuszu papieru. Długość konstrukcji wynosi 27 cm, szerokość - 10 cm, a maksymalna wysokość - 8 cm Minimalna odległość krawędzi od krawędzi powinna wynosić 2 cm i stopniowo zwiększać się w kierunku środka.Po 6 cm od krawędzi, usuń wysokość o 6 cm, a po 3,5 cm - o 7,5 cm.

Wymiary produktu nie zależą od wzrostu i anatomicznych cech ciała pacjenta. Projekt oparty jest na naturalnej krzywej fizjologicznej kręgosłupa.

Aby poduszka z Meiram była atrakcyjna na zewnątrz, drzewo powinno być traktowane w taki sposób, aby usunąć ostre rogi i uczynić powierzchnię gładką.

Zrób poduszkę Meiram niezależnie od domu z litego drewna, używając schematu rysowania na standardowym arkuszu papieru.
Długość konstrukcji wynosi 27 cm, szerokość - 10 cm, a maksymalna wysokość - 8 cm.
Aby poduszka z Meiram była atrakcyjna na zewnątrz, drzewo powinno być traktowane w taki sposób, aby usunąć ostre rogi i uczynić powierzchnię gładką.
Przed zastosowaniem projektu pacjent powinien wykonywać ćwiczenia, aby rozgrzać mięśnie.
Konieczne jest leżeć gładko na plecach, trzymając najpierw plecy rękami, aby nie obciążać kręgosłupa. W pozycji leżącej musisz być 5-10 minut.

Jak zastosować poduszkę Meiram?

Przed zastosowaniem projektu pacjent powinien wykonywać ćwiczenia, aby rozgrzać mięśnie.Poduszka powinna być owinięta w kilka warstw tkaniny, aby uniknąć obrażeń skóry i umieścić pod kością ogonową. Płynnie połóż się na plecach, trzymając najpierw tył dłoni, aby nie obciążać kręgosłupa. Podczas zabiegu mogą pojawić się nieprzyjemne doznania, ale stopniowo znikają. W pozycji leżącej musisz być 5-10 minut.

Następnie przesuń urządzenie o 10-20 cm wyżej wzdłuż kręgosłupa i powtórz procedurę. Więc musisz dotrzeć do odcinka szyjnego kręgosłupa. Umożliwi to rozciągnięcie wszystkich mięśni, usunięcie naruszeń i skurcz.

Leczenie przepukliny szyi i garbu poduszką Meiram
Garb wodny, jak się umyć. Kłąb, guz na szyi - jak się go pozbyć.
Rozmiar poduszki na plecach

Po zakończeniu manipulacji musisz płynnie wstać, unikając nagłych ruchów. Poduszka Meiram do codziennego użytku przez 2-3 tygodnie. Jeśli było dużo bólu, drgania mięśni, drętwienie kończyn, musisz zrobić sobie przerwę na kilka dni, po czym ćwiczenia powracają.

Recenzje

Inna, 44, Niżny Nowogród: "Użyłem poduszki Meiram na zalecenie neurologa." Nie spodziewałem się niczego dobrego, ponieważ myślałem, że to tylko kawałek drewna.Pierwsze zajęcia były okropne i towarzyszył im silny ból. Zaczęło się od kilku minut, a po 2 tygodniach leżało w każdej pozycji przez 10-15 minut. Po pewnym czasie zauważyłem poprawę mojego stanu zdrowia. Przeszedł silny ból w odcinku lędźwiowym, lepiej spać, poprawiła się mobilność. "

Marina, 38, Kijów: „Po kompleksowa diagnoza całego ciała stwierdzono występ płyty przepuklina Oprócz leczenia, lekarz zaleca się zrobić Meiram poduszkę do użytku domowego Główną zaletą projektu - może być stosowany o każdej porze dnia i nocy ... Po zaledwie 5 dniach zauważyłem poprawę, teraz używam go z mężem ".

Valentina, 64 lat, Riazań „disc Przepuklina pojawiła dłuższego czasu minęło więcej niż jeden cykl leczenia, ale efekt był krótkotrwały Kilka miesięcy później stan się pogorszył, były bóle głowy, zawroty głowy, wrażliwość na dłoniach i stopach, koordynacji ruchów za radą znajomy ... Postanowiła wypróbować poduszkę Meiram, rozpoczęła leczenie kilka minut dziennie, stopniowo zwiększała czas trwania zabiegu do 10 minut.Z czasem zauważyłem niewielką poprawę: napięcie mięśniowe zmniejszyło się, bóle głowy ".

Loading...